Thursday, December 17, 2015

Breaking Bad (2008) Butun Bolumler Boxset Entegre Ingilizce Altyazi Indir


Info / Bilgi :

50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White evini geçindirebilmek için bir oto yıkamacıda ek iş yapmaktadır. Mütevazi bir yaşam süren White'ın ucuz bir evi, ucuz bir arabası sıradan bir hayatı vardır. Bir gün ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık kalan ömrünün süresini tahmin etmektedir. 

Kalan ömrünü nasıl yaşayacağını düşünerek vakit kaybetmek yerine öldükten sonra karısının ve engelli oğlunun düzgün bir hayat yaşayabilmesi için bir çözüm yolu aramaya başlar. Tek kullanabileceği zekası ve kimya bilgisidir. Sokak aralarında uyuşturucu satan eski öğrencisi Jesse Pinkman'dan yardım ister. Walter White, kısa süre içinde inanılmaz bir değişim gösterecek ve olaylar hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Screenshoot / Ekran Alintisi :

File Info / Dosya Bilgileri :

 -------  Görüntü -------
 Çözünürlük: 624 x 352
 Codec: AVC
 Bitrate: 371 Kbps
 FPS: 23.976
 Görüntü Oranı: 16:9
 Süre: 58:06
 Toplam Kare Sayısı: 83600
 Dosya Boyutu: 154,19 MB

 ------- Ses -------
 Codec: AAC LC-SBR
 Kanal Sayısı: 2
 Bitrate: 
 Örnekleme: 48000 / 24000

Not : Sezon 1-4 352p , Sezon 5 480p'dir.


Dosya Türü : .Rar
Boyut : 9.51Gb
Part Sayısı : 13
Sezonları ayrı ayrı indirebilirseniz. bölüm olarak rarlanmamıştır. ingilizce öğrenmek isteyenler için kaynak olabileceğini düşündüğüm için bu şekilde paylaşımlar yapmaktayım,  Hem dizi izleyip hemde ingilizcemizi geliştirmek amacı güdülmüştür. zira altyazı aktif olmazsa ilgi oynatıcınızın ayarlarından ingilizce altyazıyı aktif ediniz. Km Player yada Vlc Player önerilir. Bu iki programda kodek paketi gerektirmez. iyi seyirler.
Aksi belirtilmedikçe hiç bir paylaşımımda rar şifresi yoktur ve olmayacaktır.
No comments:

Post a Comment